zeszminkanaustach

Uczucia

Po prostu Miłość

mistrz 018.jpg
 
Czym jest dla mnie miłość?
Jedno pytanie budzi wiele odpowiedzi. Uczuciem powiązanym z opiekuńczością, zazdrością, ciepłem na sercu. A w gruncie rzeczy to namiętność pomieszana z tęsknotą, szczególnie na początku. Nie miałam pojęcia czy jest zazdrość dopóki szczerze nie pokochałam.
Wydawało mi się, że to uczucie mnie nie dotyczy i jestem poza nim. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. I nie chodzi o jakiś szczególny rodzaj zazdrości. Nie jestem furiatką-wariatką. Czasem można być zazdrosnym o czas, którego jest zbyt mało. Nie ma w tym niczego negatywnego. Tak się czasem zdarza.

 

Do tej niedawna miałam opory przed powiedzeniem "kocham Cię". Zawsze było to wymuszone, wbrew sobie. Mężczyźni, z którymi poprzednio się spotykałam próbowali zmusić mnie do deklaracji. Wiem, że nie było w tym złych intencji. Nie mogli wiedzieć, że to sprawia mi tyle trudu. Teraz już znam powód. W głębi serca wiedziałam, że nie jest to do końca prawda. Byłam zauroczona z pewnością, jednak to było tak mało, że z każdej z tych relacji uciekłam. Przepraszam. W gruncie rzeczy zrobiłam to dla ich dobra. Okłamywanie siebie i innych nie przynosi pozytywnych rezultatów. Mam nadzieję, że każdy ma kogoś przeznaczonego. Od kiedy na moje drodze pojawił się mój Mężczyzna naprawdę w to uwierzyłam. Pisałam kiedyś o miłości od pierwszego wejrzenia jednak nie do końca byłam pewna czy istnieje.

Teraz wydaje mi się, że realniejsza jest ta od pierwszego dotyku. 
Więcej na:
http://zeszminkanaustach.blogspot.com/2017/03/poprostu-miosc.html#more
 
Zapraszam :)